Поиск по этому блогу

среда, 28 сентября 2011 г.

Онлайн-трансляція лекції Сергія Целовальника «Київ майбутнього»

Онлайн-трансляція лекції Сергія Целовальника «Київ майбутнього»

Проект "Платформа" спільно з ініціативою ВАРТО та за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ запрошують переглянути онлайн-трансляцію лекції головного архітектора Києва Сергія Целовальника "Київ майбутнього". Трансляція розпочнеться 29 вересня о 19:00 на цій сторінці.

Що чекає Київ у майбутньому? Місто майбутнього в свідомості більшості сприймається як величезний мегаполіс з футуристичними хмарочосами, обплетеними з усіх боків багаторівневими естакадами, пронизаний підземними тунелями, з мільйонами людей та літаючих машин. Можливо, так і виглядатиме в найближчі десятиліття багато сучасних міст. Але чи чекатиме така ж доля і Київ та яким є подальший розвиток міста? Про все це йтиметься на лекції головного архітектора столиці Сергій Целовальника, яку він прочитає у Центрі сучасного мистецтва М17.

Онлайн-трансляцію заходу можна переглянути на "Платформі: http://platfor.ma/live/4e7c3e61224cf/

Сергій Целовальник – начальник Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА. Народився 1952 року в Севастополі, де згодом працював головним художником та архітектором міста. До обрання на посаду начальника управління у серпні 2010 року Целовальник був першим заступником головного архітектора Києва.

Деталі за тел.: +380 (63) 597 57 77, archisphere.info@gmail.com

Комментариев нет:

Отправить комментарий